Vytisknout tuto stránku
20 úno 2013

Doprava zboží

velikost písma zmenšit velikost písma zmenšit velikost písma zvětšit velikost písma zvětšit velikost písma

Pro dopravu zboží konečným zákazníkům využíváme služeb společností PPL CZ s.r.o. a Česká pošta s.p. Zákazník má také možnost zvolit vyzvednutí zboží na adrese osobního odběru - viz kontakty (výdejové místo), avšak po předchozí telefonické dohoděna uvedených kontaktech. Zboží označené příznakem "skladem" je v našem skladu a je ihned k dispozici. Objednané zboží, u kterého není požadován osobní odběr, obdržíte přepravní službou max. do dvou pracovních dnů.
V Říčanech, Uhříněvsi a okolí obdržíte objednané zboží ještě v den objednávky ve večerních hodinách. Uvedená doba dodání je informativní. Vychází z předpokládaných dodacích lhůt přepravních firem.Francouzské delikatesy doprava zboží

Zboží bude doručeno na adresu uvedenou v objednávce, proto je třeba řádného vyplnění veškerých povinných údajů, včetně telefonu v objednávce. Objednané zboží je zasíláno společností PPL CZ s.r.o. nebo Česká pošta s.p. K ceně je připočteno poštovné a balné podle hmotnosti objednaného zboží a platné pro přepravu zboží v rámci ČR. V případě objednání zboží, s místem dodání mimo ČR, bude poštovné a balné účtováno dle sazebníků přepravních společností, platných pro danou zemi.